KONST / Litografier / Färglitografi 14332088
nr 1433 2088
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Djurgårdsbron. Signerad, numrerad 150/260, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 42x57, yttermått inklusive ram: 53x67 cm
måndag 22 november 2021
kl 20:02:11
22 nov
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund